Najlepsze wakacje na działce!

Najlepsze wakacje na działce!

Wakacje, urlop to szczególny czas. Okres wypoczynku, pełnego relaksu, oderwania się od codziennych problemów i trosk. Coraz więcej osób nie korzysta z typowych wyjazdów, a inwestuje w działkę rekreacyjną i własny domek. Pozwala to na korzystanie z odpoczynku przez cały rok, nawet w krótkie weekendy. Taka forma wypoczynku pozwala na szybki, krótki, ale bardzo skuteczny sposób na pozyskanie energii i siły do pracy.

Domki drewniane – świetna propozycja na działkę

Domki drewniane to niezwykle dobra propozycja, wśród wielu zalet podkreślić należy:

  • niezaprzeczalną naturalność i ekologiczność
  • drewno jest zdrowe i tworzy doskonały mikroklimat wewnątrz domku drewnianego, zwłaszcza jeśli chodzi o wilgotność, którą drewno świetnie reguluje
  • jest również niezwykle energooszczędne, czego wymiernym rezultatem jest ogrzewanie powietrza wewnątrz domku, a nie ścian
  • domki z drewna buduje się stosunkowo szybko i właściwie bez względu na sezon
  • są to budowle o dość lekkiej konstrukcji, ściany są cienkie, a jednocześnie są świetnym akustycznym izolatorem.

Trzeba przyznać, że drewniane domki, znane i cenione od lat na świecie, w Polsce dopiero są popularne od niedawna. Szkoda, bo przecież to niezwykle zdrowy materiał.

Domki drewniane – oferta rynkowa

Aktualnie wiele firm oferuje wykonanie domku drewnianego właściwie pod klucz, zarówno na podstawie projektu klienta, jak również są gotowe projekty, które można w rzeczywistości obejrzeć i wybrać jak najbardziej optymalny domek dla swoich potrzeb.

Nowa propozycja – domek mobilny

Domek mobilny pozwala na przenoszenie się podczas wakacji, wynajem działki rekreacyjnej, a nie zakup. Tego rodzaju domki są gotowe pod klucz i w pełni wyposażone. Posiadają kompletne instalacje: elektryczną wentylacyjną, wodno – kanalizacyjną oraz rtv. Te nowocześnie wyposażone domki mogą być, na życzenie klienta wyposażone w pralkę, lodówkę czy nawet zmywarkę. Producenci dbając o klienta zaopatrują domek nawet w pościel, firanki, zasłony, rolety, a nawet dekoracje.

Domek na działce to super propozycja!